IOMAD چیست

IOMAD چیست؟
IOMAD

(IOMAD (pronounced ee-maw یک راه حل multi-tenant (چند مستاجری) با استفاده از Moodle است. IOMAD یک پیشرفت عمده برای Moodle با هدف کسب و کار، بازار کار و شرکت ها است.Iomad ویژگی های multi-tenant خود را همراه با یک سیستم سلسله مراتبی از قابلیت ها ، متناسب با ساختار “layerd” شرکت ها ارائه می دهد. IOMAD کاملا برای زبان و ادغامات خاصی که برای سازمان شما مناسب است قابل تنظیم می باشد و همچنین گزارش گیری پیشرفته، تجارت الکترونیک و راه های صدور مجوز (licensing ) را پیشنهاد می دهد.

همانند مودل، IOMAD ماژولار است و  در صورت نیاز برای ارتقاء بیشتر اجازه می دهد تا به راحتی سفارشی سازی شود و درست مانند Moodle   به عنوان یک محصول open source  منتشر شده است تا همه بتوانند آن را  به صورت رایگان دانلود و استفاده کنند. برای روشن شدن موضوع به سه معنی مهم زبر دقت کنید:

  1. اپلای شدن IOMAD در سیستم moodle شما بسیار آسان است و به همان اندازه حذف آن در صورتی که به آن نیازی ندارید بسیار آسان است.
  2. بدلیل اینکه E-learn شریک معتبر moodle است،تمام درآمد حاصل از Iomad، درست مانند Moodle، به طور مستقیم به Moodle HQ می روند.
  3. IOMAD برای بهبود و ارتقا moodle را دنبال می کند ، منتظر تمام نسخه های moodle می ماند و ۳ماه بعد از هر انتشار جدید مودل ، IOMAD ورژن جدید خودش را منتشر می کند.که شامل patcheهای امنیتی هم می شود.

 

اگر میخواهید IOMAD را برای خودتان ادامه بدهید، لینک دانلود را در وب سایت و یا نسخه آزمایشی را مشاهده کنید و با ما در تماس باشید.

 

منبع : سایت رسمی www.iomad.org

درباره مدیر محتوا

همچنین بررسی کنید

اضافه کردن سرویس وب به یک افزونه

Adding a web service to a plugin  شروع سریع مثال نگاهی به web service plugin …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *