BuddyPress چیست؟

 

اگر تجربه استفاده از وردپرس را داشته باشید، احتمالا می دانید که می توانید از افزونه های مختلف برای گسترش قابلیت وب سایت خود استفاده کنید.

برخی از افزونه ها به شما برای کسب درآمد بیشتر کمک می کنند، در حالی که دیگر افزونه ها بر روی ایجاد یک انجمن در وب سایت شما متمرکز هستند. در میان دریای افزونه ها، افزونه ای وجود دارد که به طور خاص دارای مزایای متعددی برای کسب و کار کوچک شما است.

افزونه مورد نظر BuddyPress نامیده می شود که تمام ویژگی های ساخت یک انجمن را با خود به همراه دارد. شما می توانید شبکه اجتماعی مخصوص به خود را برای شرکت خود ایجاد کنید و از آن برای تسهیل ارتباط و همکاری بین کارکنان استفاده کنید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از BuddyPress این است که شما می توانید به هر کسی که از وب سایت شما بازدید می کند، اجازه ثبت نام و ایجاد پروفایل را بدهید  که راه خوبی برای ارتباط با مخاطبان و  مشتریان تان است. این افزونه می تواند در ایجاد وب سایت به شما کمک کند و شما می توانید از آن برای ارائه پشتیبانی فوری به مشتریان استفاده کنید.

 

How to set up and use BuddyPress.
How to set up and use BuddyPress.

BuddyPress چیست؟

BuddyPress اولین بار به عنوان یک “شبکه اجتماعی در جعبه” سر و صدا ایجاد کرد و تبلیغ شد که به شما کمک می کند تا هر نوع وب سایت اجتماعی را با استفاده از وردپرس، با پروفایل های اعضاء ، جریان فعالیت ها، گروه های کاربری، پیام ها و موارد دیگر ایجاد کنید.
در راس تمام این خصوصیت ها، شما می توانید از ویژگی های متعدد افزونه ها برای اضافه کردن قابلیت های اضافی به شبکه اجتماعی خود استفاده کنید.که بیشتر بر  یکپارچگی ، سهولت استفاده و توسعه پذیری متمرکز است.
BuddyPress website.
BuddyPress website.
کاربران می توانند پروفایل های خودشان را ایجاد کنند، پیام ها را ارسال کنند، گروه ها را ایجاد کنند، , وضعیت به اشتراک گذاشته خود را به روز رسانی کنند، و خیلی کارهای بیشتری را انجام دهند. BuddyPress همراه با چندین مولفه ارائه می شود که به طور مستقیم با سایت وردپرس موجود شما ادغام می شود و حتی با theme نصب شده شما بیرون از جعبه ، کار می کند.
همچنین تم هایی به طور خاص برای کار با BuddyPress طراحی شده اند که امکان سفارشی سازی و قابلیت بیشتر را فراهم می کنند که در Envato Market موجود می باشد.

 

 

درباره مدیر محتوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *